سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
 
 

چادر مورب الگوی خاص چادر است که در کشور لبنان مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این رو به نام چادر لبنانی نیز معروف است.

در مدل اصلی آن اگر شخصی که چادر را سر کرده، دست‌هایش را بازکند، شما یاد مانتوهای کلوش یا خفاشی خواهید افتاد. جلوی چادر لبنانی به صورت مورب بسته می‌شود. به صورتی که طرف راست چادر به چپ بدن می‌رود و طرف چپ چادر به طرف راست بدن. به همین دلیلی ظاهری چپ و راست پیدا می‌کند و در نتیجه این تغییر جهت پارچه، چین‌های منظم و پی‌درپی‌ای در چادر به وجود می‌آید.

این مدل علاوه بر زیبایی چین‌ها و راحتی، پوشیده‌تر از انواع چادر نیز هست زیرا با به چپ و راست رفتن چادر، جلوی بدن کاملا پوشیده می‌شود و امکان کنار رفتن چادر در اثر حرکت و باد و ... وجود ندارد. کناره‌های چادر یکی در زیر به بدن وصل می‌شود و کناره دیگری روی چادر با دکمه متصل می‌شود. به همین دلیل مدلی راحت برای فعالیت روزانه است. زمانی که مسئولیت انجام دادن کاری را داریم با پوشیدن چادر لبنانی با خیال راحت می‌توانیم به سرعت پله‌های اداره را طی کنیم یا دو دست خود را پر از وسیله کنیم چون دیگر نیاز به دستی برای نگه داشتن جلوی لباسمان نداریم. از طرفی، با توجه به پوشیده‌بودن چادر لبنانی، در زیر آن می‌توان لباس راحت‌تری پوشید و خیالمان راحت باشد که به هیچ وجه باز نمی‌شود.

از آنجا که قرار است حجاب مایه آرامش باشد، چادری را انتخاب کنید که با آن راحت‌تر هستید.

چادر لبنانی با توجه به داشتن برشی گشاد و آستین‌هایی که آزادی عمل دارند برای زمانی که قصد فعالیت داریم مناسب و راحت خواهد بود. علاوه بر این چادر لبنانی به دلیل داشتن حالتی ضربدری در جلو کاملا پوشیده است و فرد را کمتر درگیر و نگران نگه داشتن چادر می‌کند.

قیمت:40 تا 80 هزارتومان

قیمت بستگی به جنس پارچه دارد

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها

 
موضوع مطلب :

ارسال شده در تاریخ : سه شنبه 90 مهر 26 :: 1:20 عصر :: توسط : « ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است »

درباره وبلاگ
فرمان خدا قول نبی، نص کتاب است از بحر زنان افضل طاعات حجاب است .
آخرین مطالب
آرشیو وبلاگ
پیوندها
طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 5
بازدید دیروز: 49
کل بازدیدها: 326801